Ondersteuning voor scholen
StudyWorkers: ondersteunend personeel mét ervaring
De scholen in Nederland hebben hun onderwijsplannen overboord moeten gooien door de coronacrisis. Veel scholieren ondervinden, ondanks de vele digitale lessen, erg veel last van alle veranderingen. Slechtere resultaten en een verminderde motivatie zijn enkele voorbeelden van de effecten van de coronacrisis. Tevens ervaren veel leerkrachten een hogere werkdruk en kunnen zij hun beroep uitvoeren met aanzienlijk minder plezier en voldoening. StudyWorks biedt ondersteuning voor scholen om het onderwijs weer leuker en gemakkelijker te maken voor iedereen. Vele handen maken licht werk, dus laten we samenwerken!
StudyWorks wil graag alle scholen en leerkrachten in Nederland ondersteunen om het onderwijs zo goed én prettig mogelijk door te laten gaan. Gelukkig beschikken wij over een grote pool aan onderwijsondersteuners. Dit zijn onze trotse StudyWorkers! U kunt nu ook een beroep op hen doen voor uw school. U weet natuurlijk waar de meeste hulp nodig is, dus u bepaalt waar onze StudyWorkers mogen bijspringen. Zij bieden met hun ondersteuning hulp aan scholen waar velen, juist nu, een grote behoefte aan hebben.
Veelgestelde vragen over samenwerking
Al onze begeleiders zitten in het tweede, derde of vierde jaar van de pabo of zijn momenteel bezig met hun docentenopleiding op universitair niveau (minor- of masteropleiding). Dat betekent dat zij allen al een greep hebben op moderne didactiek en pedagogiek. Ten tweede zijn zij allemaal door onze strenge selectieprocedure gekomen. Onderwijs is een serieuze zaak, en daarom nemen wij alleen de beste docenten in spé aan. Zij moeten betrokken willen zijn bij het onderwijs van uw leerlingen, zodat zij daar van kunnen leren en mettertijd zelf les kunnen gaan geven. Op deze manier zijn zij gemotiveerd om de beste ondersteuning op uw school te kunnen bieden.
Iedere school ondervindt zo haar eigen problemen. Daarom bepaalt uw school waar en wanneer er precies hulp nodig is. Zo kunnen onze StudyWorkers:
- Lesuitval tegengaan door in te vallen voor zieke collega’s
- Surveilleren in de klas terwijl de docent vanuit huis werkt
- Surveilleren op school om coronaregels te handhaven
- Als onderwijsassistent aan de slag gaan om leerlingen persoonlijke aandacht te bieden en leerlingdifferentiatie te realiseren
- Examentrainingen geven
- Individuele bijles geven, zelfs tijdens de vakanties
Zo ziet u het: onze StudyWorkers zijn flexibel in te zetten, precies waar uw school dat nodig acht.
Bij StudyWorks vinden we dat de communicatielijnen altijd zo kort mogelijk moeten zijn. Daarom zal na uw aanmelding het contact tussen u en onze StudyWorker altijd direct plaatsvinden – dus zónder tussenpersoon. Dat is natuurlijk wel zo makkelijk! Op deze manier zijn StudyWorkers snel in te plannen. Korte lijntjes en flexibele hulp: dat maakt de ondersteuning van StudyWorker zo effectief.
Wij vinden we dat schoolondersteuning altijd effectief en zeker niet duur moet zijn. Bij StudyWorks bent u daarom te allen tijde verzekerd van:
- Scherpe tarieven. Bij StudyWorks betaalt uw school maximaal €35,- per uur per StudyWorker (ex btw). Onze concurrenten rekenen daarentegen bedragen van minstens €70,- per uur.
- Ervaren invalkrachten. Alle StudyWorkers zijn gescreend en getraind in hun persoonlijke en onderwijskundige vaardigheden.
- Flexibiliteit: Binnen één dag kunnen wij een StudyWorker vinden die aansluit bij uw wensen.
- Géén opstartkosten, en zeker geen onnodig papierwerk.
Bij StudyWorks betaalt uw school maximaal €35,- per uur per StudyWorker (ex btw). Dat is zeer scherp geprijsd, want veel uitzendbureau's en bijlesconcurrenten rekenen al snel bedragen van minstens €70,- per uur.
Tevens betaalt u bij StudyWorks géén opstartkosten.
Ervaar zelf de voordelen van een samenwerking met StudyWorks
StudyWorks heeft al meerdere basis- en middelbare scholen kunnen steunen door middel van een samenwerking. Wij kunnen uw school helpen, zodat de focus van u en uw collega’s weer kan komen te liggen bij datgene wat het belangrijkst is: uw leerlingen.
Denkt u dat uw school ook baat heeft bij de ondersteuning van onze StudyWorkers? Neem contact met ons op. Wij gaan dan direct aan de slag en sturen zo spoedig mogelijk een overzicht met StudyWorkers die perfect zijn voor uw school en situatie. Er zal dan een kennismakingsgesprek plaatsvinden waarin er inhoudelijke doelen gesteld kunnen worden. Daarna zal de ondersteuning snel plaatsvinden, wanneer u en uw school dat nodig achten. Wilt u de mogelijkheden bespreken? Wacht niet langer en zet de stap: meld uw school nu aan voor een samenwerking met StudyWorks!
U kunt ons bereiken door onderstaand formulier in te vullen of door contact op te nemen met:
Joran Koeleman
Meer informatie aanvragen
Wilt u meer weten over de ondersteuning voor scholen van StudyWorks? Vul dan onderstaand formulier in en klik op 'aanvraag voltooien'. Wij komen zo spoedig mogelijk bij u terug met een antwoord.
Wat maakt de ondersteuning voor scholen van StudyWorks uniek?
Docenten-in-opleiding en pabostudenten uit de buurt ondersteunen uw school
Differentiatie en huiswerkbegeleiding - Onze begeleiders helpen uw leerlingen bij één-op-één begeleiding
Onze begeleiders zijn flexibel in te plannen en springen daar bij waar uw school en uw leerlingen daar behoefte aan hebben
Deze ouders gingen u voor
Wij zorgen voor geschikte lesondersteuners bij u op school
Lesondersteuning door Walter
Ik spring nu al enige tijd bij op een tweetal middelbare scholen bij mij in de buurt. Ik leer daar zelf heel veel van, en ik merk dat mijn collega's mijn hulp goed kunnen gebruiken. De leerlingen vinden het ook prettig, want zij kunnen nu vaker hun hand opsteken en een antwoord verwachten.