Ondersteuning voor scholen
De basis- en middelbare scholen in Nederland hebben veel onderwijsplannen overboord moeten gooien door de coronacrisis. Nèt toen bleek dat de scholen weer open gingen werden ze vrijwel direct weer gesloten. Uitval van leerkrachten en wisselende resultaten met digitale lessen hebben ertoe geleid dat veel scholen in verminderde staat zijn om het onderwijs op een gedegen manier door te laten gaan. Scholieren ondervinden hier last van en veel leerkrachten moeten hun beroep uitvoeren met aanzienlijk minder plezier. StudyWorks biedt ondersteuning voor scholen om het onderwijs weer leuker en gemakkelijker te maken voor iedereen.
Lesondersteunende begeleiders van StudyWorks
StudyWorks wil graag alle scholen en leerkrachten in Nederland ondersteunen om het onderwijs zo goed én prettig mogelijk door te laten gaan. Al onze bijlescoaches zijn pabo-student of vakdocent in opleiding. Als lesondersteunend personeel zijn zij in te zetten waar uw school dat nodig acht en kunnen zij uw leerlingen helpen met het bijspijkeren van lastige lesstof. Leerlingdifferentiatie is nog nooit zo gemakkelijk geweest! Onze begeleiders komen uit de buurt van uw school en springen precies bij waar uw school dat nodig acht. De begeleiders van StudyWorks bieden met hun ondersteuning voor scholen de hulp waar velen, juist nu, een grote behoefte aan hebben. Wilt u meer weten over wat StudyWorks voor uw school kunt betekenen? Onze veelgestelde vragen zijn hier te lezen, en u kunt meer informatie aanvragen middels ons onderstaand informatieformulier.
Veelgestelde Vragen
Onze begeleiders zijn flexibel in te zetten. Vliegen de vragen van leerlingen u om de oren, en heeft u aanvullende vakspecifieke ondersteuning nodig? Dan beantwoorden onze begeleiders graag alle vragen uit de klas bij vakken als wiskunde en Engels. Zijn er specifieke leerlingen die neigen onder de radar te vliegen en met slechte resultaten thuis komen? Dan kunnen onze begeleiders als als lesondersteuner te werk gaan en leerlingen één-op-één begeleiding kunnen bieden gedurende de les. Vele handen maken licht werk!
Wanneer het u en de begeleider het uitkomt - wel zo makkelijk! Onze begeleiders volgen hun opleiding tot docent, dus buiten hun studietijd om zijn zij gemakkelijk in te plannen om u en uw leerlingen te assisteren. Te maken lesvoorbereidingen en andere zaken kunt u zelf met onze begeleiders inplannen. Korte lijntjes en prettige communicatie - dat maakt de ondersteuning voor scholen van StudyWorks zo flexibel.
Al onze begeleiders zitten in het tweede, derde of vierde jaar van de pabo of zijn momenteel bezig met hun docentenopleiding op universiteitsniveau (minor- of masteropleiding). Dat betekent dat zij allen al een greep hebben op moderne didactiek en pedagogiek. Ten tweede zijn zij allen door onze strenge selectieprocedure gekomen. Onderwijs is een serieuze zaak, en daarom nemen wij alleen de meest gedreven docenten in spé aan. Zij moeten betrokken willen zijn bij het onderwijs van uw leerlingen, zodat zij daar zelf van kunnen leren en mettertijd zelf les kunnen gaan geven.
Meer informatie aanvragen
Wilt u meer weten over de ondersteuning voor scholen van StudyWorks? Vul dan onderstaand formulier in en klik op 'aanvraag voltooien'. Wij komen zo spoedig mogelijk bij u terug met een antwoord.
Wat maakt de ondersteuning voor scholen van StudyWorks uniek?
Docenten-in-opleiding en pabostudenten uit de buurt ondersteunen uw school
Differentiatie en huiswerkbegeleiding - Onze begeleiders helpen uw leerlingen bij één-op-één begeleiding
Onze begeleiders zijn flexibel in te plannen en springen daar bij waar uw school en uw leerlingen daar behoefte aan hebben
Deze ouders gingen u voor
Wij zorgen voor geschikte lesondersteuners bij u op school
Lesondersteuning door Walter
Ik spring nu al enige tijd bij op een tweetal middelbare scholen bij mij in de buurt. Ik leer daar zelf heel veel van, en ik merk dat mijn collega's mijn hulp goed kunnen gebruiken. De leerlingen vinden het ook prettig, want zij kunnen nu vaker hun hand opsteken en een antwoord verwachten.